Sayılıroğlu Mimarlık

Konut Projelendirme

Villa ve daire tadilatı projelendirilmesi her detayı ile farklı ve uzmanlık isteyen bir mimari iştir. Villa dekorasyonunu konut dekorasyonundan bazı farkları vardır ve daha özel çalışma gerektirmektedir. Villa için bahçe peyzaj düzenlenmesi, havuz dekorasyonu ve garaj gibi dış mekan tasarımı ve uygulaması planlanırken dairelerde öncelik mutfak banyo ve yaşam alanlarıyla sınırlı kalmaktadır. Sayılıroğlu Mimarlık yaptığı çalışmalarda projeyi bir bütün halinde tasarım ve uygulama projelerini birlikte sunarak çalışmaktadır.

Sizlerin özel isteklerine göre şekillenen tasarımların yanı sıra mekanlarda bütünlük ilkesi muhakkak korunmalıdır. Sayılıroğlu Mimarlık ekibi, sizlere tüm yaşam alanlarınızda işlevsel ve en iyi tasarım çözümlerini uygun bir maliyetle sunmayı hedefliyor.

Sayılıroğlu Mimarlık'tan Almak istediğiniz hizmet ile ilgili proje detaylarınızı iletişim bölümünden aktarabileceğiniz gibi ücretsiz keşif talebi ederek bizimle irtibata geçebilirsiniz. iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.