Sayılıroğlu Mimarlık

Projelendirme

Sayılıroğlu Mimarlığı tercih etmenin en büyük avantajı, ekibinin son derece yetenekli ve tecrübeli olmasıdır.İstek ve ihtiyaçlarınıza göre proje yöneticilerimiz teknik ekibimizle organize şekilde projelendirme, malzeme seçimi ve montaj sürecini tüm titizlikle gerçekleştirerek mekanınızı her açıdan sizin isteklerinize göre şekilledirmek için özveriyle çalışır.

Biz Sayılıroğlu Mimarlık olarak size beklentilerinizin ötesinde çözümler sunarak hizmet vermeyi politika edindik. Müşterilerimizle ilişkilerimizi partnerlik seviyesinde kurarak her detaya büyük özen gösteriririz ve herhangi bir kötü süprizle daha sonra karşılaşmanıza mahal vermeyiz. Altına imzasını attığımız her projede müşterilerimizin memnuniyetini gözeterek sadece işi tamamlamayı değil gönüllerini de kazanmayı hedefleriz.

Sayılıroğlu Mimarlık'tan Almak istediğiniz hizmet ile ilgili proje detaylarınızı iletişim bölümünden aktarabileceğiniz gibi ücretsiz keşif talebi ederek bizimle irtibata geçebilirsiniz. iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Mekanik

Mekanik tesisat yapının iç sistemini oluşturan bileşenlerin bütünüdür. Sayılıroğlu Mimarlık , bünyesindeki...

Devamı..

Doğalgaz

Doğalgaz hattı kurulumu bakım ve onarım hizmetlerinde Sayılıroğlu Mimarlık tarafından yasalara belediye ve iskan kurallarına...

Devamı..

Termal

Sayılıroğlu Mimarlık termal kaynaklardan yararlanılarak oluşturulan tesislerde kişilere sağlıklı yaşamı göz önünde...

Devamı..

Fabrika

Sayılıroğlu Mimarlık anahtar teslim fabrika kurulum projelerinde istanbul ve çevre illerde hizmet vermektedir...

Devamı..

İmalathane

İmalathanenizin keşfini yapıp, alanın mimari özelliğini ve kullanışlılık açısından yapısını da dikkate alarak kaliteli...

Devamı..

Konut

Villa ve daire tadilatı projelendirilmesi her detayı ile farklı ve uzmanlık isteyen bir mimari iştir. Sizlerin özel isteklerine göre..

Devamı..