Sayılıroğlu Mimarlık

Boya Hizmetleri

Sayılıroğlu Mimarlık hizmetlerine hoş geldiniz. İstanbul genelinde Cephe Mantolama, Boya Badana, Kartonpiyer ve Tüm tadilat işlerinizde sizlere hizmet vermektedir. Tüm hizmetlerimiz de profesyonel, temiz işçilik ve bütcenizle orantılı şekilde kaliteli malzemeler kullanılarak yapılmaktadır. Kurumsal niteliğinden ödün vermemiş Boya Badana olarak uygun fiyat desteği ile evleri ofisleri işmerkezlerini okulları kaliteli şekilde renklendiriyoruz.

Boya ve Dekorasyon Hizmeti ile ev ve işyerlerinde sunduğumuz hizmetlerle gününüzü geçirdiğiniz alanları daha yaşanır hale getirmeye çalışıyoruz. Temizlik ve görünüm için yaptığımız çalışmalar sağlık için gerekli şartların oluşumunu sağladığı gibi estetik açıdan da beğeninize hitap etmeyi amaçlamaktadır. iç ve dış mekanlarda badana , boya işleriyle yaşam alanlarınızı renklendiriyoruz. Tüm alanlarda plastik boya, yağlı boya, saten boya, silikonlu boya uygulamaları ve dış cephe boya ve kaplaması profesyonel ekiplerimizce yapılmaktadır. Boya badana tadilat işlerinin ustalık gerektiren, özen isteyen bir iş olduğunun farkındalığıyla yaşam mekanlarınıza renk katıyoruz.

Tavan, duvar dekorları ile ilgili istekleriniz doğrultusunda yaşadığınız alanları yeni baştan dekor ediyoruz. Sizin seçtiğiniz renkleri ve dekorları mevcut iş tecrübemizle birleştirerek ortaya kaliteli ve konforlu alanlar çıkarıyoruz. İşinde uzman ekibimiz, belirlediğiniz çerçevede işlerini belirttiğiniz sürede tamamlayarak temizliğini bitirdikten sonra anahtar teslimi yapıyoruz. Profesyonel olmanın öneminin farkında olduğumuzu, yaptığımız işlerde de gösteriyoruz. Evinizin yatak odalarından, oturma alanlarına ,mutfağından banyosuna kadar evinizin yada villanızın tüm kısımlarında gerekli çalışmaları yaptıktan sonra nem, rutubet, sıvalardaki yıpranmalar ve bunların nedenlerine yönelik denetlemelerden sonra gerekli önleyici tedbirler alınmakta ve koruyucu çalışmalardan sonra zemin üzerinde asıl işe başlanmaktadır. Banyonuzu, mutfağınızı, odalarınızı, koridorlarınızı veya dış cepheleri isteğinize ve zevkinize uygun hale getiriyoruz. Aldığımız işleri en uygun zamanda teslim ederek zamanlama konusunda size uygun hareket ediyoruz.

Boya ve Dekorasyon Tadilat Hizmeti ile size ,yaşamınıza, iş yerinize farklı desenler ve renkler katıyoruz. Ustalığın tüm incelikleri ve zarafetini yansıttığımız çalışmalarımızda hem sizin hem de çevrenizin beğenisini kazanacağına inandığımız işlerimize referanslarımızdan ulaşabilirsiniz. Boya ve dekorasyon ile yaşadığınız mekanlara imzamızı atıyoruz. Ev ve İş yerlerinizin tüm boya işleri için profesyonel ekibimiz hizmetinizdedir.

Boya yenileme, renk değişimi, boya tamirleri ve tüm ihtiyaçlarınız için ekiplerimiz hizmetinizde.

Merdiven, ahşap kaplamalar vb. tüm ahşap ürünlerinizin boyanması, tamir edilmesi işlemleri için ekibimiz hazır

Sıva dökülmesi, alçı tamir işlemleriniz için lokal ve tümü olarak ekiplerimiz hizmetinizde

Sayılıroğlu Mimarlık'tan Almak istediğiniz hizmet ile ilgili proje detaylarınızı iletişim bölümünden aktarabileceğiniz gibi ücretsiz keşif talebi ederek bizimle irtibata geçebilirsiniz. iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.