Sayılıroğlu Mimarlık

Ses İzolasyonu

İstanbulda, her işi zamanında ve bütçeniz dahilinde tamamlıyoruz. Ekiplerimiz projenize hak ettiği kişisel ilgiyi verecektir. Şirketimizin birçok evi yalıtmış ve müşterilerimizin enerji maliyetlerinde tasarruf etmelerine yardımcı olmuştur. Ses yalıtımı, akustik, gürültü kontrolü ve titreşim kontrolü konusunda uzman bir ses yalıtım hizmeti vermekteyiz.

Sayılıroğlu Mimarlık, ses transferinin çözülmesi gereken bir sorun olabileceği endüstriyel, devlet dairesi, tiyatro, kayıt stüdyoları veya konut uygulamalarında kullanılabilecek ekonomik, yüksek performanslıdır

Daha geniş alanlarda konuşma anlaşılırlığı ve iyi müzik dinleme, doğru ses emme materyalleri, yankılanma süresini azaltmak için kurulduğunda sonuç elde edilir. Firmamızın güler yüzlü, bilgili satış ekibimiz tahmin çalışmasını durdurabilir ve en iyi konuşma anlaşılırlığı için istenen belirli bir yankı zamanını elde etmek için ihtiyacınız olan akustik malzemeyi tam olarak belirleyebilir.

Eğer zeminden zemine , odadan odaya , tavandan tavana kadar , endüstriyel gürültü kontrolü veya dış ses problemleri gibi ses engelleyici ürünlere ihtiyacınız varsa bir alandan diğerine sesi engellemek için çeşitli ürünlere sahiptir.

Her türlü akustik köpüğü ve yaygın olarak kullanılan akustik malzemeleri sunmaktayız, gürültülü alanınıza ses çıkarmanıza yardımcı olacak çok sayıda yeni yüksek performanslı, ekonomik ürün bulunmaktadır. Kullandığımız ürünler nemden etkilenmez, sarkmaz, küfe dayanıklı, darbeye de son derece dayanıklı, yapıştırılabilir, A sınıfı yangın sınıfıdır ve yüksek akustik performansa sahiptir.

Ses yalıtım şirketimizin yeni dinleme deneyiminizi olabildiğince iyi hale getirmek için müzik stüdyosunuza, prova alanınıza, ev sinemanıza veya eğlence mekanınıza yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Sayılıroğlu Mimarlıkta çalışan tüm personel doğrudan istihdam edilmektedir. Alt yükleniciler değiller ve yıllar içinde edindikleri mesleki deneyim ve beceriler, her tür akustik duruma aşina oldukları anlamına gelir, en basitinden en karmaşık ve en zoruna kadar. Akustik materyaller hakkında her şeyi bilirler ve bunları doğru bir şekilde nasıl işleyip kuracaklarını bilirler, böylece bölgede geçirilen süre boşa harcanmaz ve bozulma asgaride tutulur.

Herhangi bir akustik çözümden en iyi verimi elde etmek için, kullanılan malzemelerin doğru şekilde monte edilmesi hayati derecede önemlidir, böylece bütçenizin hem gereksinimlerini karşılayan hem de çözümün genel akustik bütünlüğü ve performansı korunur.

Akustik çözümlerimiz ve akustik ürünlerimizin ve malzemelerin çoğunun uygulanması tatmin edici bir şekilde ele alınabilirken, nitelikli ve deneyimli bir montajcının servislerini tercih eden herkes rekabetçi kurulum servisimizi kullanmayı tercih edebilir.

Kurulumun uzmanlarıyız:

Akustik duvar ve zemin ses yalıtımı çözümleri

Akustik tavan çözümleri

Ses emici ürünler

Uzman izolasyon ürünleri

Akustik yardımcı maddeler

Sayılıroğlu Mimarlık'tan Almak istediğiniz hizmet ile ilgili proje detaylarınızı iletişim bölümünden aktarabileceğiniz gibi ücretsiz keşif talebi ederek bizimle irtibata geçebilirsiniz. iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.