Sayılıroğlu Mimarlık

İzolasyon

Yapılarda izolasyon enerji tasarrufu anlamında en önemli konulardan biridir. Binaların dayanıklılığı ve sağlamlığı için dış cephe izolasyonu büyük önem taşımaktadır. Hava şartlarındaki sıcak soğuk değişimlerinden, yağmur, kar gibi yağış etkilerinden, ve bina temelindeki oluşan yeraltı sularından binalar hasar görür. Yapıların bu etkilerden korunması için gereken doğru malzemeyle yapılacak doğru izolasyon uygulanması ile mümkündür.

Yapıların içlerinde, mekanlar arası geçişlerde de izolasyona dikkat etmek büyük önem taşır. İzolasyon yaşadığımız iç ortamların sağlıklı olması için de gereklidir. Yaşanılan mekanların uzun yıllar değerini kaybetmemesi iç ve dış etkenlerden doğru şekilde korunmuşsa gerçekleşebilir.

Sayılıroğlu Mimarlık yılların vermiş olduğu tecrübeyle, işinde uzman teknik ekibimiz ve uygun fiyat garantisi ile İzolasyon, Su İzolasyonu, Çatı İzolasyonu, Ses İzolasyonu, Havuz İzolasyonu, Su Deposu İzolasyonu, Soğuk Hava Deposu İzolasyonu, Teras İzolasyonunu müşterilerimize sunarız. Firmamız müşteri memnuniyetine önem vererek gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla size kaliteli hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.

Sayılıroğlu Mimarlık'tan Almak istediğiniz hizmet ile ilgili proje detaylarınızı iletişim bölümünden aktarabileceğiniz gibi ücretsiz keşif talebi ederek bizimle irtibata geçebilirsiniz. iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Ses

Sayılıroğlu Mimarlık Ses yalıtımı, akustik, gürültü kontrolü ve titreşim kontrolü konusunda uzman ses yalıtım hizmeti vermekteyiz...

Devamı..

Isı

Sayılıroğlu Mimarlık yeni inşa ettiğiniz binalarınız ve mevcut yapılarınız için ısı izolasyon çözümleri sunmaktadır..

Devamı..

Işık

Işık izolasyonu, seraların ve çatıların korunmasında önemle üstünde durulması gereken bir etmendir. Bu kapsamda Sayılıroğlu Mimarlık..

Devamı..