Sayılıroğlu Mimarlık

Tesisat Hizmetleri

Sayılıroğlu Mimarlık diğer tüm tesisat işlerinin yanında su tesisatı konusunda da size hizmet vermektedir.

Su tesisatında düzenli bakım şarttır. Bakım yapılmadığı takdirde hastalığa neden olabilecek bakteriler su tesisatında birikir tıkanıklara sebep olarak kullanamamanıza sebep olur. Su tesisatının onarımı ve bakımı ile de ilgilenen Sayılıroğlu Mimarlık sizlere uygun bütçeyle profesyonel hizmet sunmaktadır. Eğer su tesisatınız tamamen işlevini yitirdi ise en baştan bir su tesisatı yapılması gerekmektedir fakat çoğu zaman eskiyen ve iş görmeyen boruların yeni paslanmaz borularla değiştirilmesi yeterli olacaktır. Sizin ihtiyacınıza yönelik bir çalışma planı hazırlayarak hareket eder ve işimizi söz verdiğimiz süre içerisinde bitirme garantisi veriyoruz.

Tadilat sonunda extra bir maliyet ile karşılaşmazsınız herşey en başta anlaşıldığı şekilde sonlanır. İş yapılırken değişebilen malzeme ve işçilik maliyetleri sizlere kesinlikle yansıtılmaz. Tamamladığımız iş sonunda paslanmayan ve kir tutmayan borular sayesinde tekrar su tesisatı sorunu yaşamazsınız. Tesisatınızı yakın zamanda yeniledi ve sorunlarınız devam ediyorsa size uygun maliyetle onarım hizmeti de sunmaktayız. İstanbul’un her yerinde hizmet vermekteyiz.

Tesisat hizmetlerimiz kısaca aşağıdaki gibidir;

Sıhhi tesisatınızın; bakım, montaj, onarım

Lavabo tesisatınızın; bakım, onarım, montaj

Klozet tesisatınızın; montaj, onarım, bakım

Bulaşık makinesi; su tesisatı, montajı

Çamaşır makinesi; su tesisatı, montajı

Musluk batarya montajı, tamiratı

Su sayacı montajı

Bina, villa, Toplu Konut kolon tesisatları; yenilenir, tamiratları yapılır

Donmuş su hattı açma

Donmuş bina hattı onarımı

Sayılıroğlu Mimarlık'tan Almak istediğiniz hizmet ile ilgili proje detaylarınızı iletişim bölümünden aktarabileceğiniz gibi ücretsiz keşif talebi ederek bizimle irtibata geçebilirsiniz. iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

-->