Sayılıroğlu Mimarlık

Mekanik Tesisat

Sayılıroğlu Mimarlık olarak geniş bir yelpazeye yayılmış şekilde endüstri alanlarında ve kurumsal binalarda Mekanik Tesisat hizmeti sunuyoruz. Firmamız geçtiğimiz yıllarda mekanik tesisat alanında; fabrika, hastane, otel, okul, toplu konut, tesis gibi yapılarda hizmet vermiştir.Bu projelerdeki hizmetini senelerdir başarıyla sürdürmektedir.

Mekanik Tesisat anlamında kendini geliştirmiş ekibimiz gerekli ihtiyacı belirleyerek doğru çözümler sunmak için sizlerle koordineli olarak çalışır. Daha sonrasında oluşabilecek sorunlardan projenin onaylanmasından önce kaçınmak bizim öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

Sayılıroğlu Mimarlık olarak çok çeşitli endüstrilerde ve en karmaşık ortamlarda kaliteli mekanik kurulum hizmeti sunmak için yetenek ve deneyime sahibiz.

Tüm mekanik tesis ve ekipmanların kurulumunda yetenekli olan, çekirdek mühendislerimiz ve teknik ekibimiz, mekanik kurulum için esnek, verimli ve uygun maliyetli bir yaklaşım sunar.

Endüstri veya işletme ortamınız için en güvenli ve en uygun kurulum yöntemlerini kullanarak, Mekanik Tesisat hizmetimiz, tek bir disiplin olarak ve Sayılıroğlu Mimarlık’ın proje yönetim ekibi tarafından yönetilen ve kontrol edilen bir entegre proje çözümünün parçası olarak sunulabilir.

Tam bir anahtar teslimi çözümün bir parçası olarak veya tek bir disiplin olarak bir kurulum hizmeti sunup sunmadığımızdan bağımsız olarak, ekibimiz teslimatımızı iş ihtiyaçlarınızı ve proje hedeflerinizi karşılayacak şekilde düzenleyerek aşağıdakileri sağlamaktadır:

Bina programı ile hizmetlerin koordinasyonu

Diğer uzman hizmetler ve taşeronlarla entegrasyon

Yalın yapım teknikleri

Mümkün olan yerlerde hızlı pist çözümlerini kullanan tam program yönetimi

Kalite, sıfır hata yaklaşımı

Sayılıroğlu Mimarlık'tan Almak istediğiniz hizmet ile ilgili proje detaylarınızı iletişim bölümünden aktarabileceğiniz gibi ücretsiz keşif talebi ederek bizimle irtibata geçebilirsiniz. iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Yangın Söndürme

Yangın Söndürme sisteminin ne kadar önemli olduğu bilincindeyiz çünkü bu, insan yaşamını ve mülkünü, o sırada kesinlikle korumaktır..

Devamı..

Sıhhi Tesisat

Sıhhi Tessiat hizmetlerine ihtiyacınız varsa suyunuz bir nedenden dolayı akmıyorsa, muhtemelen bir boru tıkanıklığı, kırılma veya...

Devamı..

Kalorifer Tesisatı

Sıcaklık ne kadar düşük olursa olsun, güvenebileceğiniz bir ısıtma sistemine ihtiyacınız vardır. İstanbul’da ısıtma sistemi...

Devamı..

Aparey Tesisatı

Sıcak hava apareyi tesisatı ve kurulumu Sayılıroğlu Mimarlık tarafından tercübeli ve teknik olarak yetkin çalışanları tarafından...

Devamı..

Alt Yapı

Sayılıroğlu Mimarlık, inşaat projelerindeki tecrübesiyle altyapı işlerin gerçekleştirilmesi için ideal inşaat çözümleri sunmaktadır...

Devamı..