Sayılıroğlu Mimarlık

Isı İzolasyonu

Isı izolasyonu olmayan binalardaki kayıplar sıkça gözlenen bir durumdur. Busırada kaybolan ısının yaşam konforunu bozmaması içine de enerji tüketiminin artırılması günümüzde yapılan en büyük yanlışlardan biridir. Bu durum hem fazladan gider oluşmasına hem de doğal kaynakların tükenmesine sebep olmaktadır. Enerji kaynaklarının pahalılaştığı günümüz koşullarında bu sürdürülebilir bir çözüm sağlamamaktadır. Sürdürülebilir enerji döngüsünün korunması için ısı izolasyonu binaların olmazsa olmazı olarak düşünülmeli sürekliliği olan bir çözüm olarak düşünülmelidir.

Sayılıroğlu Mimarlık yeni inşa ettiğiniz binalarınız ve mevcut yapılarınız için ısı izolasyon çözümleri sunmaktadır. Kaliteli malzemeler projenizde gerekli keşif yapıldıktan sonra avantaj ve dezavantajlarıyla birlikte anlatılarak önerilmektedir. Her malzemenin her yerde uygulanması mümkün olmamaktadır. Bu sebepten önerilen malzemenin teknik detayları ve referans uygulamaları belirleyici olmakla birlikte yapılan işin profesyonel ekiplerce yerine getirilmesi gerekmektedir. Bu sebepten Sayılıroğlu Mimarlık uygulama öncesi önerilerini, referans ve tecrübeleriyle uygulama yapmaktadır. En dıştan başlayarak çatı dış cephe ve içcephe; yapıya uygun tavsiye etmiş olduğumuz ve uyguladığımız ısı izolasyon çözümlerimiz sizin konforunuzu sağlamk için düzenlenecektir.

Sayılıroğlu Mimarlık'tan Almak istediğiniz hizmet ile ilgili proje detaylarınızı iletişim bölümünden aktarabileceğiniz gibi ücretsiz keşif talebi ederek bizimle irtibata geçebilirsiniz. iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.