Sayılıroğlu Mimarlık

Soğutma

İklimlendirme soğutma Sistemleri, insanların yoğunlukla bulunduğu ve kalabalık olduğu kapalı alanlardaki sıcak havanın dışarıya atılarak ortamın soğutulması ve mevcut ısının bu sırada korunması çabası anlamına gelir. Sizlerin yaşam kalitesini arttırmak ve çalışma koşullarını ideal seviyede tutmak için soğutma sistem cihazlarını kullanmaya ihtiyacınız vardır.

Kullanacağınız yere göre dört farklı soğutma sistemi dışünitesi bulunmaktadır.

1. Merkezi Soğutma Sistemleri; tek bir dış üniteye bağlı çoklu iç ünitelerden meydana gelen bu sistemler, maksimum enerji tasarrufuyla çoklu kullanıcıya hitap eden geniş hacimli binaların iklimlendirilmesinde kullanılır.

2. Rooftop Soğutma Sistemleri, dış ve iç ünitelerin bir araya toplanmasıyla oluşan sistem, büyük hacimli ticari binalarda, sinema salonlarında, restoranlarda ve endüstriyel üretim yapılan Binalarda kullanılmaktadır.

3. Chiller Soğutma Sistemleri, bir dış üniteden çıkan akışkan gazın iç ünitelere aktarılması prensibine dayanarak çalışır. Gelişmiş teknolojisi ve yüksek performansyla genelde imalat yapan büyük fabrikalarda kullanılır.

4. VRV-VRF Soğutma Sistemleri, değişken soğutucu hacim anlamına gelmektedir. Maksimum enerji tasarrufuyla kullanıcı konforunu göz önüne alarak çalışan bu sistem tüm iç üniteleri tek merkezden kontrol ederek soğutma yapmaktadır. VRF-VRV Soğutma Sistemleri okul, hastane, üniversite, sinema salonu, konferans salonu ve valilik binası gibi sosyal yapılarda kullanılmaktadır.

Sayılıroğlu Mimarlık'tan Almak istediğiniz hizmet ile ilgili proje detaylarınızı iletişim bölümünden aktarabileceğiniz gibi ücretsiz keşif talebi ederek bizimle irtibata geçebilirsiniz. iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.