Sayılıroğlu Mimarlık

Dekorasyon

Dekorasyon ve iç mimarlık , fonksiyonellik, malzeme, renk, teknik detaylar, maliyet, zaman, profesyonel beceri ve tasarım yeteneğinin birleşmesiyle gerçekleştirilmektedir. Sayılıroğlu Mimarlık olarak; konut, ticari mekanlar, sosyal yapılar ve tarihi mekanları işlevine uygun bir şekilde, estetik değerleriniz göz önünde bulundurularak, çeşitli malzeme alternatifleriyle düzenlemekteyiz.

Sayılıroğlu Mimarlık ’ın mimar ve iç mimarlardan oluşan uzman tasarım ekibi, mimari alanındaki güncel düzeydeki uzmanlıkları, uzun yıllara dayanan tecrübesi ve size özel özgünlük katmayı hedef alan yenilikçi tasarım anlayışıyla, sizlerin zevkleri ve ihtiyaçlarına göre çözümler üretmeyi amaçlamaktadır.

Dekorasyon işi zahmetli ve emek isteyen bir iştir. Her detayı ince eleyip sık dokumak fark yaratmanın temelini oluşturmaktadır. Sizin hem günlük işlerinizi yaparken hem de bu işlerle uğraşmanız çok yorucu ve yıpratıcı bir süreç olacaktır. Üstelik her detayı çözmenizde çoğu zaman mümkün olmayacak gözden kaçan ayrıntılar olacaktır. Bütün bu işlerinize en kısa sürede ve en doğru şekilde, şık tasarımlarla mimarlarımız ve profesyonel ekibimizle biz çözüm ortağınız olalım. Size de bu mekanların keyfini çıkarmak kalsın.

Yaratıcı ve yaşanabilir fonsiyonel mekanlar tasarlayan ve uygulayan, gerekli tecrübe ve becerilerle donatılmış profesyonel ekibimizle tüm iç mimarlık hizmetlerinizde sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.

Sayılıroğlu Mimarlık'tan Almak istediğiniz hizmet ile ilgili proje detaylarınızı iletişim bölümünden aktarabileceğiniz gibi ücretsiz keşif talebi ederek bizimle irtibata geçebilirsiniz. iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Tadilat

Villa tadilatı, konut tadilatı, ofis tadilatı, gibi her türlü tadilat hizmetleri için Sayılıroğlu Mimarlık olarak müşterilerimize...

Devamı..

Boya

Sayılıroğlu Mimarlık istanbul genelinde Cephe Mantolama, Boya Badana, Kartonpiyer ve Tüm tadilat işlerinizde hizmet vermektedir.

Devamı..

Tesisat

Su tesisatının onarımı ve bakımı ile de ilgilenen Sayılıroğlu Mimarlık sizlere uygun bütçeyle profesyonel hizmet sunmaktadır.

Devamı..

Peyzaj

Peyzaj; açık alanların doğal ve kültürel elamanların çeşitlendirilerek kişisel yada kurumsal zevklere göre düzenlenmesidir.

Devamı..