Sayılıroğlu Mimarlık

Elektik Tesisatı ve Hizmetlerimiz

İstanbul’daki elektrik tesisat hizmetleri veren Sayılıroğlu Mimarlık, tüm elektrik aydınlatma ve güç sistemleri için yüksek kaliteli kurulum hizmetleri sunmaktadır. Kurulum hizmetlerimiz Elektrik İnşaat, Elektrik Mühendisliği Hizmetleri, Tasarım / İnşa Tesisatları, Yangın Alarmı, Ses / Veri / Fiber Optik Sistemleri ve Alternatif Enerji'yi içermektedir. Ses / görüntü, ses, CATV, CCTV, çağrı, hemşire çağrısı ve kart erişim yetenekleri: Sektör liderleri ile birlikte sistemleri kuruyoruz. Bizim deneyim zenginliğimiz, nitelikli birçok projeye katkıda bulunan Konut Karma Kullanım Alanları, Perakende ve Ağırlama, Sağlık, Ticari, Eğitim ve Endüstriyel pazarlardaki müşterilerle başarılı bir şekilde ortaklık kurmamızı sağladı.

Sayılıroğlu Mimarlık, küçük tesislerden büyük hastanelerdeki büyük projelere, perakende ve ticari binalara kadar her boyut ve karmaşıklığa sahip elektrik tesisat projelerini başarıyla yürütmektedir.

İster tasarım - inşa ve planlama hizmetlerinden, düşük voltaj ve elektrik tesisatı kurulumuna, isterse tek bir servise kadar, tüm elektrik tesisat hizmetlerine ihtiyacınız olsun, eşsiz bir profesyonellik ve müşteri hizmetleri için bize güvenebilirsiniz. Sayılıroğlu Mimarlık; konut, ticari, kurumsal ve endüstriyel sektörler için elektrik tesisatı, bakımı ve onarımı yapmaktadır. Sayılıroğlu Mimarlık, Tasarım İnşa Hizmetleri ve profesyonellikle sağlayan nitelikli ve yetenekli bir elektrik yüklenicisidir.

Tam donanımlı servis araçlarımız ve kazı ekipmanlarımız ve kalifiye çalışanlarımız , işi doğru yapmak için size imkan sunmaktadır.

Deneyimlerimiz aşağıdaki sektörleri içermektedir:

Konutlar,
Çok Konut Birimleri,
Ticari ve Endüstriyel Tesisler,
Ofisler,
Sağlık Tesisleri,
Kanalizasyon ve Su Arıtma Tesisleri,
Restoranlar,
Eğitim Kurumları,
Otomobil Bayileri,
Kolejler,
Perakende Merkezleri,
Süpermarketler,
Elektrik hizmetleri,

Ayrıca Hizmetlerimiz aşağıdakileri içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir:

Yeni İnşaat Kablolama, İlaveler ve Değişiklikler,
Site Aydınlatması,
Karayolu Aydınlatma,
Yüksek Direkli Aydınlatma Kuleleri,
Spor Saha Aydınlatması,
LED Aydınlatma Yükseltmeleri,
Komple veya Kısmi Ev veya Bina Rewiring / Kod Yükseltmeleri,
Ark Arıza Koruması,
Yüksek Bay Aydınlatması,
Servis Revizyonları,
Panel Yükseltmeleri,
Bütün Ev / Bina Aşırı Gerilim Koruması,
Telefon ve Veri Kablolama,
Tavan ve Attic Fan Kablolama,
Topraklama Değerlendirmeleri ve Kurulumları,
GFCI Devresi ve Topraklama Arızası Kesicileri Kurulumu,
Yeraltı Kablolama,
Hırsız ve Yangın Alarm Sistemleri,
Alarm Sistemi İzleme,
Bekleme Jeneratörleri,
Birincil Servis Besleyicileri,
Kontrol kablolama,

Sayılıroğlu Mimarlık'tan Almak istediğiniz hizmet ile ilgili proje detaylarınızı iletişim bölümünden aktarabileceğiniz gibi ücretsiz keşif talebi ederek bizimle irtibata geçebilirsiniz. iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.