Sayılıroğlu Mimarlık

Işık İzolasyonu

Işık izolasyonu, sıcaklık seraların ve çatıların korunmasında önemle üstünde durulması gereken bir etmendir. Bu kapsamda Sayılıroğlu Mimarlık olarak sizlere geniş çaplı hizmet vermekteyiz.

Tarımda modern sera sistemlerine ve teknolojilerine olan gereksinimimizin büyüklüğü bilinmektedir. Bu sistemler sayesinde, geleneksel seralara göre daha kontrollü ve kaliteli üretim yapılmakta ve birim alandan daha çok ürün alınmaktadır. Bu yüzden elde edilen ürünün piyasa değeri daha yüksek olmaktadır. Bu tür sistemlerin ilk yatırım maliyetleri yüksek olmasıyla birlikte, alınan yüksek verim ve kalite nedeniyle maliyetin geri dönüş süreleri çok uzun olmamaktadır.

Türk seracılık sektörünün sıçrama yapma sürecine destek olmak için çalışıyoruz. Bu sürecin hızlanmasına, gerçekleştirdiği projelerle katkısı olan ve sektörde önemli hizmetler yapmış Sayılıroğlu Mimarlık 'ın amacı, bu sürece katkıyı devam ettirmek ve modern sera sektöründe yatırımcının doğru ve güvenli bir şekilde yönlendirilmesini sağlamaktır. Bu amaçla şirketimiz, yatırımcıya A'dan Z'ye hizmet anlayışını benimsemektedir.

Sıcaklık çatıların ışık ve radyasyon ile ilişkileri ışık gereksinmesi ve radyasyondan korunma olarak ele alınabilir. Işık gereksinmesi için sıcak çatılarda çatı ışıklıkları yapılır. Bunlar sıcak çatı altındaki mekanlara ışık sağlamak üzere kullanılırlar.

Sayılıroğlu Mimarlık'tan Almak istediğiniz hizmet ile ilgili proje detaylarınızı iletişim bölümünden aktarabileceğiniz gibi ücretsiz keşif talebi ederek bizimle irtibata geçebilirsiniz. iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.