Sayılıroğlu Mimarlık

Alt Yapı

Sayılıroğlu Mimarlık olarak müşterilerimiz için huzur sağlamayı hedeflemiş bulunmaktayız. İnşaatı detaylandırmamak bir projeyi aylar boyunca geciktirebilir ve bunun anlamı, ilgili herkes için artan maliyetler ve hayal kırıklığı anlamına gelir. Temel tasarım ve inşaat ile önceliğimiz güvenli, düşük maliyetli, dayanıklı ve üretilebilir olmalıdır. Bir bölgenin altyapısı, yukarıdaki yapıyı desteklemek için kullanılan zemin seviyesinin altındaki yapısal çalışma olarak tanımlanır. Temeller, bodrum, alt zemin bu alanın bazı bileşenleridir.

Bizim sürecimiz aşağıdaki adımlardan oluşur: Zemin Etüdü - masa başı çalışması, saha denetimi, deneme delikleri, sondaj, toprak analizi ve testi Temel boyut ve tip seçim şeridi, sal veya kazıklı, Ünitenin detay ve tasarımı, Maliyet analizi ve onaylama, Tam inşaat denetimi, Operasyon sırasında izleme Bunlar, Sayılıroğlu Mimarlığın yeni bir konutun altyapısı için benimsediği temel adımlardan bazılarıdır.

Sayılıroğlu Mimarlık, inşaat mühendisliği ve inşaat projelerindeki tecrübesiyle altyapı işlerin gerçekleştirilmesi için ideal inşaat çözümleri sunmaktadır. Hem yeni hem de eski inşaat yöntemlerini takip etmeye kendini adamış ve personelini sürekli olarak mesleki gelişimlerde eğitmek ve genişletmek için teşvik etmektedir.

İnşaat çözümleri; standart temeller, derin kanal dolgu temelleri, kazıklı ve halka kiriş konstrüksiyonu, kazıklı ve prekast halka kiriş çözümleri, ped ve kiriş konstrüksiyonu, standart temeller öncesinde zemin stabilizasyonu ve beton takviyeli sallar olmak üzere birkaçıdır. Sayılıroğlu Mimarlık, personelinin ve yönetiminin engin tecrübesi ile birleştiğinde, çözümlerin herhangi birini veya tümünü karşılamak için gerekli olan becerilere sahiptir.

Sayılıroğlu Mimarlık, tüm alt yapı çalışmalarında müşterisinin sıkıntılarını çözümlemenin mutluluğunu yaşamaktadır ve ana yüklenici olarak sahada bulunduğu gibi sözleşmede Ana Yüklenici olarak hareket etmekten memnuniyet duyar. Taşeron olarakta tüm yol açma, yol kapatma, patika kapatma bildirimleri ve trafik lambası uygulamalarının yanı sıra trafik yönetim planlarının hazırlanması ve sunulması, deneme tekikleri ile ilgili keşif çalışmalarının yürütülmesi ve müşterileri adına raporlarını da hazırlanmaktadır.

Sayılıroğlu İnşaat, şebeke hizmetleri kurulumunu yönetecek, tesislerin Su ve Yerel İdareye bakım veya nihai kabulü için devredilmesini sağlamak için gerekli iyileştirme çalışmalarını yerine getirecek ve onlarla uzlaşmaya çalışacaktır.

Blok işi, tuğla, geleneksel zemin inşaatı, blok ve kiriş zemin konstrüksiyonu, servis kanalları, betonlama, elektrik drenajı, ev drenajı, patika inşaatı, kaldırım, garaj inşaatı ve tarmacadam işlerinin tamamı Sayılıroğlu İnşaat tarafından gerçekleştirilmektedir. Kaliteli ürün üzerinde bina ve teslim üzerinde yoğunlaşmaktadır.

Sayılıroğlu Mimarlık'tan Almak istediğiniz hizmet ile ilgili proje detaylarınızı iletişim bölümünden aktarabileceğiniz gibi ücretsiz keşif talebi ederek bizimle irtibata geçebilirsiniz. iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.