Sayılıroğlu Mimarlık

Otomasyon

Sayılıroğlu Mimarlık, dağıtım ve üretim tesislerinde bulunan malzeme işleme süreçlerinin otomatik kontrolü ve yönetimi için bilgisayarlı sistemler sağlama konusunda uzmanlaşmıştır. Bunlara Süreç Yönetim Sistemleri olarak değiniriz. Şirketimiz, özellikle müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel çözümler sunarak başlamıştır.

Otomasyon sistemleri farklı üreticilerin ekipmanlarını birleştirir ve süreç kontrolü, otomatik tanımlama, veritabanı tasarımı ve veri iletişimi becerilerini kullanarak her bileşenin çalışmasını koordine eder. Her sistemin temeli, süreçleri kontrol etmek ve operasyonel olayları, durumları ve istatistikleri kaydetmek için kullanılan bilgileri saklayan bir veri tabanıdır. Sistemin her elemanı veri tabanına erişir ve diğer öğelerle veya seri iletişim, yerel alan ağları ve geniş alan ağlarını kullanan ana bilgisayar sistemleriyle etkileşimli olarak iletişim kurar. Veri tabanında saklanan bilgiler, malzeme taşıma süreçlerinin yönetiminin ayrılmaz bir parçası haline gelir.

Sistem geliştirmeye "yapı taşı" yaklaşımını kullanıyoruz. Özellikle müşterinin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış bir süreç yönetim sistemi, standart yazılım bileşenleri, üst düzey yapılar ve kanıtlanmış teknikler kullanılarak oluşturulmuştur. Deneyimlerimiz, her bir şirketin ve uygulamalarının, hem işin doğası gereği hem de "paketlenmiş" yazılımı dağıtmanın genellikle pratik olmadığı otomatik seçim alanlarının seçiminde yeterince farklı olduğunu göstermiştir. Bunun yerine, kararlı ve sofistike sistemleri kolay ve ekonomik bir şekilde oluşturmamıza ve özelleştirmemize olanak tanıyan araçların geliştirilmesi üzerinde duruldu.

Deneyimlerimiz endüstride kaliteli hizmet vermek için teknolojik ve mekanik bilgi ve becerilerin derinliğini ve genişliğini veriyor. Bu kombinasyon, fabrikanızdaki makinelerin mekanik yapısını ve çalışmasını anlarken sofistike bir yazılım programı tasarlayabileceğimiz anlamına gelir. Verimliliğimizi en üst düzeye çıkarmanıza, hijyen standartlarını iyileştirmenize ve maliyetleri düşürmenize yardımcı olmak için bilgimizi uygularız.

Sayılıroğlu Mimarlık'tan Almak istediğiniz hizmet ile ilgili proje detaylarınızı iletişim bölümünden aktarabileceğiniz gibi ücretsiz keşif talebi ederek bizimle irtibata geçebilirsiniz. iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Robotik Çözümler

Otomasyon hizmetleri, bir robot eklemekten daha fazlasını gerektirir. Tüm üretim sürecinizin robot ekipmanınızı üst düzeye çıkarmasını...

Devamı..

Elektrikle Yerde Isıtma

Elektrikle yerden ısıtma , evinizi veya işyerinizi sıcak tutmanın son derece etkili bir yoludur. Radyatörlerin aksine...

Devamı..

Kalorimetre

merkezi sistem projelerinizde ekibimizle keşfimiz sonrasında, sisteminize en uygun gerekli soğuk su sayacı,sıcak su sayacı, ultrasonik kalorimetre.

Devamı..

Isı Pay Ölçer

Kurulumu çok hızlı olan sistemde evin içerisinde herhangi bir tadilat yapılmasına gerek olmadan ısı pay ölçer cihazları binadaki tüm radyatörlere monte edilir.

Devamı..